Bİlİyormusunuz?Bizleri tercih ettiğinizde,
bir yanınızda İznik'in tarihi surları,
bir yanınızda  ise İznik Gölü'nün
muhteşem havasını yaşayabilirsiniz
 

Hakkımızda

Grand Hotel Belekoma İznik

Grand Hotel Belekoma İznik, 5000 m2 alan içinde Standart 40 Oda,
3 Suit, 3 Aile Odası, 80 Yatak, Restaurant, Toplantı Salonu, Çok Amaçlı Salon, Açık Yemek Terası, Amerikan Bar, Çalışma Ofisi, Açık Yüzme Havuzu ile hizmet vermektedir.

Her odada standart olarak Mini Bar, Kasa, Saç Kurutma Makinası, Tv, Uydu Yayın, Telefon, 24 saat sıcak su ve Otel genelinde İnternet hizmeti bulunmaktadır.

Yüksek standartlarda hizmet veren otelimizde sizleri ağırlamaktan onur duyarız...

Grand Hotel Belekoma Bilecik

İstanbul - Ankara karayolu üzerinde ve Osmanlı imparatorluğunun doğduğu yerin tam kalbinde Bilecik'in en gözde otelidir. Vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin kanıtlanmış olması otelimizi vazgeçilmez kılmaktadır. 102 kişilik kapasiteli tesisimiz Bilecik'in merkezinde Hizmet vermektedir. Grand Hotel Belekoma, iş ve tatil amaçlı seyahat eden konuklarının farklı ihtiyaçlarına hitap eden nitelikleri ile yeni, çağdaş ve modern dizaynlı, lüks bir oteldir. Grand Hotel Belekoma, büyüsü ve kalitesi ile kişiye özel bir hizmet anlayışı sağlamaktadır. Bilecik şehir merkezinde yerleşik olan otelimiz , iş ve alışveriş bölgelerine ve yerel turistik mekânlara yakın mesafelerde yer alır. Otelimiz Eskişehir Merkez'e 79 km. Bursa merkeze 95 km ve Bursa Yenişehir hava alanına 54 km mesafededir

Ayrıntılı Bilgi
ÜST © Copyright 2012 - 2018  İznik Grand Belekoma Hotel --- Tasarım // İznik Dizayn.
Bizi Takip Edin
FACEBOOK
TWITTER